Autentificare
facebook MW pe Facebook
twitter MW pe Twitter
© Mobilewave.ro
versiunea desktop
Inițiator acum 7 ani
Siri
Începător
Ultimul acum 7 ani
limitness
Acces restricționat
Cauta in topic
Unelte topic
Dacă vă place acest articol trimiteți mai departe!

iPhone 4s probleme cu sms

2 945 vizualizări
32 răspunsuri
cypryan
MW Addicted
6346 mesaje
din 01/01/2006
56 aprecieri
21 iunie 2012, 22:50:56
Asa e ma, ai dreptate, bleah!! Nu are rost sa-ti mai raspund, vezi lucrurile doar in alb sau negru.
Publicitate
Publicitate
TABela
MW Addicted
3948 mesaje
din 05/08/2008
75 aprecieri
Symbian
23 iunie 2012, 11:28:38
smek3rul 21-06-2012 13:46:19
telefonul e problema ca e cu gevey am mai spus! rami la s2 nu e de tine iphone! e prea destept pt mintea ta!
Cu gevey e problema. Telefonul nu are draci. E codat al naibii de bine. Gevey se adapteaza la noua cartela. Problema vine si de la cartelele orange. Cu cartela de vodafone nu face fite gevey. Copilul a facut un jailbrek la tel,si a aparut o alta problema. Nu se mai poate apela numarul. A pus o cartela vodafone in tel, si aia se apela. Apoi a pus inapoi cartela orange si primea apeluri dar nu trimitda sms uri. A pus cartela intr~un nokia a trimis un sms si a re cartela in ifrone. Voala!Merge. Si are si jailbreak telul+gta3 crackuit instalat. Wow ce fain merge jocul! Re. Cred ca gevey modifica setarile telefonului, si setárile cartelei la centru de sms. De acea se revine cartela dupa un apel si sms de pe un alt telefon. Anyway pe siteul oficial al gevey se poate verifica daca e gevey original sau fake. Cele fake creaza aceste probleme, si cum am scris cu cartelele orange. http://applenberry.com/ultra-s-gsm
limitness
Acces restricționat
4 mesaje
din 23/06/2012
Opera Mini
23 iunie 2012, 12:01:44
evileee unde esti
Înapoi la Probleme software
cine e aici?
Subiectul a fost creat la .
versiunea desktop
0.018⋅4⋅0