Autentificare
facebook MW pe Facebook
twitter MW pe Twitter
© Mobilewave.ro
versiunea desktop
Inițiator acum 12 ani
onnutza
Începător
Ultimul acum 12 ani
smek3rul
MW Addicted
Cauta in topic
Unelte topic
Dacă vă place acest articol trimiteți mai departe!

xperia x10 probleme

834 vizualizări
1 răspunsuri
autor subiect #1
onnutza
Începător
1 mesaje
din 07/10/2011
07 octombrie 2011, 02:52:53
ciao. ma numesc oana si sunt noua pe acest site. am un sony ericsson xperia x10 achizitionat de ziua mea....5.feb.2011. pana acum am fost foarte multumita de el dar se pare ca cineva a vrut sa-mi strice aceasta buna dispozitie... :wallbesh: in ce consta problema mea. m-a mankt undeva si mi-am pus un cod in telefon ''patern code'' iar cineva a incercat sa intre in telefonul meu. nestiind codul care trebuia ''desenat'' pe ecran a gresit si a blokt telefonul. iar acum imi spune k trebuie sa imi scriu adresa de email si parola. ceea ce este foarte usor dar...dar.... problema este k eu nu tin minte sa ma fi sincronizat cu google, sau sa-mi fi facut pe telefon un cont pe google. am incercat cu adresa de emal. mai multe parole si nu merge...scrie k nu este valid. sa incerc sa conectez cablul de date se poate, dar ink o problema ar fi k trebuie sa dau accept din telefon ceea ce nu pot k este blokt. :death: as fi foarte incanta dak mi-ati spune niste pareri cum as putea sa-mi rezolv problema. multumesc anticipat.
Publicitate
Publicitate
#2
smek3rul
MW Addicted
4342 mesaje
din 11/01/2009
60% warn
07 octombrie 2011, 03:20:30
Singura solutie ar fi un reinstal de soft. vei pierde din contacte setari si aplicatii dar asta e... invatatura de minte sa iti pui un cont de google. uite poate te ajuta http://www.youtube.com/watch?v=AIHauT0XQk8
Înapoi la Probleme software
Topicuri similare
arnold1993
acum 12 ani
1
343 vizualizări
help probleme xperia 10 în Sony & Ericsson  
Deschis de tpflorin ⋅ acum 12 ani
LucaSorin
acum 12 ani
8
3 394 vizualizări
Probleme Xperia x10 în Sony & Ericsson  
Deschis de AdrianS ⋅ acum 12 ani
cine e aici?
Subiectul a fost creat la .
versiunea desktop
0.067⋅4⋅0