Autentificare
facebook MW pe Facebook
twitter MW pe Twitter
© Mobilewave.ro
versiunea desktop
Inițiator acum 9 ani
edy.tm
Începător
Ultimul acum 9 ani
edy.tm
Începător
Cauta in topic
Unelte topic
Dacă vă place acest articol trimiteți mai departe!

Problema carcasa K810i

231 vizualizări
2 răspunsuri
autor subiect #1
edy.tm
Începător
12 mesaje
din 02/01/2011
15% warn
02 ianuarie 2011, 19:58:47 • actualizat 02 ianuarie 2011, 20:12:34 (3 ori)
Buna seara.

Am si eu o problema:
Am un k810i si intre carcasa fata si cea spate este o dunga gri, din ceva material plastic. E, aceea dunga la mine s-a slabit in partile in care carcasa fata intra in ea, intr-o parte chiar mi s-a rupt portiunea aceea . Asa ca , carcasa nu imi sta bine, Fata e cea mai avariata. Dunga aceea gri, tine carcasa fata deoarece are o piedica, dar l-a mine s-a rupt aceea piedica....
Acum intrebarea mea: Dunga aceea se poate schimba?
Am auzit de carcasa de mijloc, probabil e inclusa si dunga aceasta. ?
A mai avut cineva problema asta? daca da, cum a rezolvat-o, (Daca a rezolvat-o).

Vi-as fi recunoscator daca mi-ati putea raspunde, deoarece vreau sa rezolv problema asta.
PS: La mine filmeaza slab telefonul, nu cred ca baga toti cei 3 Mp, oare de ce ? se poate face o ajustare ?o setare ceva ?
Sper ca am pus unde trebuia topic-ul. Daca nu l-am pus unde trebuia, rog un moderator sa-l mute.

Multumesc
Numa' bine.
Publicitate
Publicitate
ov1d1u
MW Moderator
5624 mesaje
din 12/12/2007
89 aprecieri
Opera Mini
02 ianuarie 2011, 20:26:54
Se poate schimba, desi cel mai bine e sa apelezi la un service pentru asta. Daca e sa o schimbi acasa nu prea vad cum treci de butonul camerei care e inconjurat de aceasta 'bratara'.

La partea de inregistrare nu ai ce face, asta e rezolutia la care poate inregistra telefonul... Poti cel mult sa schimbi framerate-ul prin intermediul unui patch, ceea ce aduce o finete in imaginile inregistrate
autor subiect #3
edy.tm
Începător
12 mesaje
din 02/01/2011
15% warn
02 ianuarie 2011, 21:23:54
Daca spui ca se poate rezolva la service,atunci acolo am sa ma duc, Iti multumesc de raspuns.
Ai auzit pe cineva sa-l fi schimbat ? stii cumva cat a costat?

Multumesc, si iti doresc o seara faina.
Înapoi la Trucuri și sfaturi
cine e aici?
Subiectul a fost creat la .
versiunea desktop
0.013⋅4⋅0